Autorizovaný predaj, servis a poradenstvo pre výrobky
spoločnosti Riepe pre Slovensko

     
 
O spoločnosti
     
Umiestnenie produktov Riepe
     
LPZ II / TH 97
     
LP 113
     
NFLY
     
LP 289
     

LP 163

     
Leštiace kotúče
     
Zvlhčovač dýhy
     
LP 305 ručné čistenie
     
Kontaktný formulár
     
Video
     
 

LP 289/99 - antistatická - chladiaca zmes

Chladiť lepenú špáru- odbúrať statický náboj hranovacej pásky

Perfektným doplnkom, ku separačnému nástreku pri vstupe dielca a čistiacemu nástreku pred kefami je na obrázku zobrazený prístroj na nástrek antistatických a chladiacich zmesí.

Montáž je možná po poslednom prítlačnom valci pred kapovacími frézami alebo pred frézami rádiusov.

Antistatická zmes LP289/99 sa nastrekuje po ohranovaní dielca priamo na lepený spoj a na hranovaciu.pásku. Vďaka tomu vytvrdne lepený spoj na povrchu. Nánosy na nástrojoch sa tým výrazne znížia, tavné lepidlo sa nenanáša na povrchu hrany. Popritom sa odbúra statický náboj na hrane, na prítlačné valce a nástroje sa nebudú usadzovať odfrézované špony hrán.

Pri frézovaní hranovacích pások dochádza ku statickému nabitiu hranovacej pásky a priľahlých spodných a vrchných strán opracúvaného dielca. Odfrézované špony sa zachytávajú na hranách a plochách dielca, takže všetky nasledujúce prítlaky sú týmito nečistotami ovplyvňované a nevedia zabezpečiť precízne opracovanie cidlinami.

Tento prístroj dosiahne okamžitú pomoc!!!

Viditeľne sa redukujú nánosy na nástrojoch! Odfrézované špony sa nezachytávajú ani na hranách a ani na spodnej, či vrchnej strane dielca. Taktiež sa zruší statické nabitie špôn a tým sa ľahšie odsávajú.

Montáž na linke pred kapovaním

 
 
  Montáž po prítlačných valcoch

 
   

© 2012 Miroslav Burda