Autorizovaný predaj, servis a poradenstvo pre výrobky
spoločnosti Riepe pre Slovensko

     
 
O spoločnosti
     
Umiestnenie produktov Riepe
     
LPZ II / TH 97
     
LP 113
     
NFLY
     
LP 289
     

LP 163

     
Leštiace kotúče
     
Zvlhčovač dýhy
     
LP 305 ručné čistenie
     
Kontaktný formulár
     
Video
     
 

LPZ II – zmes na ochranu hranovaných dielcov
TH 97 – zmes na ochranu odolná vysokým teplotám

Pred formátovaním sa na hornú a spodnú stranu dielca nastrieka pomocou elektronicky riadeného zariadenia špeciálna ochranná zmes LPZ/II® (tenká vrstva). Takto sa zabráni nadbytočnému tavnému lepidlu zachytiť sa na opracúvanom dielci.

V prípade, že dielec prechádza opracovaním pri vysokých teplotách, odporúča Riepe použiť ochrannú zmes odolnú vysokým teplotám - TH 97® (napr. postforming).

Nastriekanie tenkej vrstvy separačnej zmesi v oblasti hranovania (spotreba na trysku 1 liter na 5000 metrov) zabezpečí požadovaný úspech.

Elektronicky riadené nástrekové zariadenie na rozstrek ochranného roztoku vyžaduje prípojku vzduchu s tlakom 3 bary a elektrické napájanie 230 V.

Špeciálna ochranná zmes je určená na všetky druhy bežne predávaných lepidiel.  Na fotografii je zobrazená
montáž pred formátovaním mimo korpusu hranovacieho zariadenia s pomocou prislúchajúcich nosníkov. Na protiľahlej strane hranovacieho zariadenia je nástrekový aparát s prislúchajúcim nosníkom prepojený na lineár.

Montáž zariadenia môže byť aj priamo na konštrukcii hranovacieho zariadenia, priamo pred formátovaním, s prislúchajúcim držiakom. Použité dýzy sú prachu vzdorné a preto môže byť zariadenie montované aj tesne pred nástrojmi.

Zastúpenie pre Slovenskú republiku
Máte ešte otázky?
Radi Vám poradíme!

+421 948 44 94 33
riepe@vrbovec.sk

 


Príklad montáže LPZ/II mimo kabíny
 
 
 
   

© 2012 Miroslav Burda